GARD MEDALI ŁUCZNIKÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI

Trzy medale srebrne i jeden brązowy to dorobek naszych łuczników na HALOWYCH MISTRZOSTWACH MŁODZIEŻOWCÓW i JUNIORÓW w łucznictwie. Mistrzostwa odbyły się w Wikowicach w dniach 23-24.03.2019 r i zgromadziły na starcie 163 zawodniczek i zawodników.

Najcenniejszy medal srebrny wywalczył Kajetan KOTLARZ, który startując w kategorii młodzieżowca w konkurencji IHWA zajął 2 miejsce. Dwa pozostałe medale srebrne padły „łupem” naszych juniorów. Marta SMOLAK wspólnie z Antonim KOZŁOWSKIM stanęła na drugim stopniu podium w kategorii mikstów. Srebrnym okazał się także nasz zespół startujący w składzie: Bartłomiej BĄTKIEWICZ, Maciej FUTYMA, Jędrzej GRABOWSKI i Antoni KOZŁOWSKI. Medal brązowy w kategorii wiekowej młodzieżowca zdobył nasz mikst, Anna FUTYMA i Kajetan KOTLARZ.

Bardzo wysokie miejsca w konkurencji indywidualnej zajęły nasz panie. Marta SMOLAK została 6 juniorką a Anna FUTYMA 7 w kategorii młodzieżowej.

Wyniki wszystkich naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

Gratulujemy ambitnej postawy i uzyskanych wyników.

3401 HMP MŁ. i Jun. Wilkowice 23-24.03.19

Możesz również polubić…