REKORD POLSKI SENIORÓW WA 1440 od dziś należy do naszego zawodnika PAWŁA MARCA i wynosi 1345 pkt


                                                                                                                                                                                                                               

Po 24 latach nasz zawodnik pobił rekord polski w konkurencji FITA należący do Krzysztofa Kalety z Nadwiślana Kraków, który wynosił 1342 pkt. Paweł na odbywających się zawodach Grand Prix w Dąbrowie Tarnowskiej w dniach 21-23.08. 2015 poprawił również rekord polski na 90 m wynikiem 322 pkt należący do Sławomira Napłoszka z Marymontu Warszawa 321 pkt a na 70 m wyrównał rekord wynikiem 341 pkt. W klasyfikacji generalnej zawodów 8x 70 m , runda indywidualna i FITA zajął 1 miejsce. Wielkie Gratulacje za wspaniałe wyniki !!!!!!

Możesz również polubić…