8 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW


                                                                                                                                                                                                         
            8 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
w podnoszeniu ciężarów odbyła się 06.06.15 r. na obiekcje UKS Talent we Wrocławiu. W rywalizacji wzięło udział 15 zawodniczek i 14 zawodników z klubów dolnośląskich w tym 7 z Talentu. W zawodach nie mogli wystartować Karol ZAJĄC i Adrian PRZYBYLAK , którzy zostali zaangażowani  w przygotowania obiektu do rozpoczynających się w hali Orbita MISTRZOSTW SWIATA JUNIORÓW.

         Wrocławska Olimpiada była jednym z etapów przygotowań zawodniczek i zawodników do startu w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY, która ma się odbyć w Ciechanowie w dn. 9-12.07.br i MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW, które zaplanowane są w dn. 8-11.10.15 r. w Burzeninie.

         W zawodach uzyskano wiele bardzo obiecujących wyników. Padło wiele rekordów życiowych. Stella, Zaklina i Filip LUBASIŃSCY, Karolina SZAWAN, Tomasz MUSZ i Konrad FALENDER  uzyskali wynik, które są ich rekordami życiowymi.

        

         Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki i dyplomy a pierwsza trójka w każdej kategorii wiekowej medale.

         Wszystkie wyniki przedstawiamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                                                                                                            
                                               Gratulujemy.

Możesz również polubić…