ELWIRA CICHOWSKA KOŃCZY KARIERĘ

                                                                                                                                                         

Na zakończonych w Siedlcach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Podnoszeniu ciężarów jedyną reprezentantką Talentu była Elwira CICHOWSKA. Nasza zawodniczka startując w kategorii wagowej do 63 kg uzyskała w dwuboju wynik 123 kg ( 55+68). Po tym starcie, gdzie za 5 miejsce zdobyła 10 pkt. Elwira została najlepiej punktująca zawodniczką w historii naszego klubu we Współzawodnictwie prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w podnoszeniu ciężarów.

Wielka szkoda, że w Mistrzostwach nie wystartowała Magda SOBIERAJ i Łukasz ZIELIŃSKI.

Poniżej prezentujemy pierwszą 25 zawodniczek i zawodników, którzy od początku istnienia UKS Talent tj. od 2005 roku zdobyli dla naszego klubu w wymienionym Współzawodnictwie największą ilość punktów.

http://img26.imageshack.us/img26/8470/tab1k.png

                                                                                                                                                         

Startem w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski „Cicha” zakończyła czynna karierę sportową. Chociaż było wiadomo, że to jej ostatni start to zrobiło się jakoś smutno bo ubywa nie tylko zawodniczka ale także wyraźna osobowość przez wiele lat związana z naszym klubem.

Oprócz startów w zawodach w podnoszeniu ciężarów Elwira z koleżanka klubową Magdą SOBIERAJ brała udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie, gdzie jako zespół zajęły 12 miejsce.

Dziękujemy Ci za te wszystkie wspólnie spędzone lata. Jesteśmy wdzięczni i pełni uznania dla Twoich osiągnięć sportowych. Życzymy Ci wszelkiej pomyślności, wielu satysfakcji, znakomitych osiągnięć oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

Możesz również polubić…