SUKCES PAWŁA

źródło: www.archery.pl

W dniach 16-17.12.2011 roku w Prudniku rozegrano Międzynarodowe Zawody w Łucznictwie Halowym z udziałem reprezentantów Rumunii i całej czołówki krajowej. Na starcie stanęło 11 zawodniczek i 22 zawodników z 9 klubów.

Nasz klub reprezentowany był przez Dawida MALICKIEGO i Pawła MARCA.
Bardzo dobrze w doborowym gronie polskich łuczników klasycznych zaprezentował się Paweł Marzec, który w pojedynku o finał przegrał w barażu z Rafałem DOBROWOLSKIM ze Stelli Kielce. Rywalizacja była bardzo wyrównana i zacięta. Do wyłonienia zwycięzców w pojedynkach finałowych potrzebne były baraże. W walce o 1 miejsce Piotr NOWAK wygrał z Rafałem DOBROWOLSKIM a o 3 Paweł MARZEC pokonał Pawła ZARZYCKIEGO z Łucznika Żywiec.
Bardzo cieszy postawa Pawła, który był najmłodszym zawodnikiem w finałowej czwórce. Drugi nasz przedstawiciel Dawid MALICKI 16 po kwalifikacjach ostatecznie zajął 12 miejsce przegrywając w 1/8 z późniejszym triumfatorem zawodów Piotrem Nowakiem. Znając upór Dawida życzymy mu zdania matury powrotu „formy” sprzed roku.

Wyniki rundy kwalifikacyjnej i eliminacyjnej