TALENT KLUBOWYM MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ŁUCZNICTWIE


zdjęcie: www.archery.pl

 

Bardzo miła wiadomość nadeszła z Dobrycza ( województwo Kujawsko – Pomorskie ), gdzie w dniach 23-25.09. br. odbywa się Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich i Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Nasi reprezentanci w składzie : Paweł Marzec, Michał Grec, Paweł Burchart i Jakub Pajączek została Klubowym Mistrzem Polski Juniorów Młodszych. Zwycięscy otrzymali puchar ufundowany przez Ministra Sportu i Turystyki .
Równie dobrze spisał się nasz mixt. Nasza jedyna zawodnicza Ada Trzebińska wraz z Pawłem Marcem w finale uległa parze z Zamościa i wywalczyła srebrny medal.

To nie koniec emocji w niedzielę zawodniczki i zawodnicy będą walczyć o tytuły w rundzie eliminacyjnej. Jest duża szansa na powiększenie dorobku medalowego.

Możesz również polubić…