Arkadiusz Szczęśniak srebrnym medalistą w łucznictwie XX Jubileuszowej Ogólnopolskiej Spartakiady Pracowników MPWiK

 

 

MPWiK  Wrocław zdobyło drużynowo I miejsce w XX Jubileuszowej Ogólnopolskiej Spartakiadzie Pracowników Wodociągów i Kanalizacji.  Zawodnicy wywalczyli dwa złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy.

Spartakiada trwała trzy dni od 27 do 29 sierpnia. Zawodnicy rywalizowali w 20 konkurencjach m.in. w piłce nożnej, tenisie, biegach przełajowych, skoku w dal, siatkówce, przeciąganiu liny i łucznictwie – konkurencja Praezesów.
Jako pierwszy złoty medal dla MPWiK wywalczył Maciej Owsianny w badmintonie. Kolejny medal, tym razem brązowy, zdobyli Krzysztof Kołodziejczyk i Mirosław Patyk w pływaniu mężczyzn na 50 metrów. We wspaniałym stylu, w wyścigu smoczych łodzi, drużyna w składzie: Rafał Błaszczyk, Mirosław Róg, Dariusz Gola, Robert Czeszun, Krzysztof Kempa, Krzysztof Kołodziejczyk, Bogusław Bogusławski i Aleksander Rutkowski, wywalczyła I miejsce i złoty medal. Ostatni, srebrny medal, wystrzelał z łuku dyrektor inwestycji Arkadiusz Szczęśniak..  Na stadion olimpijski we Wrocławiu przyjechało prawie 2000 pracowników wodociągów i kanalizacji reprezentując 61 miast w kraju.

 Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=52486

Możesz również polubić…