SEJM POPARŁ POPRAWKĘ DO POLSKIEGO ŁADU

Od 2023 roku Sejm zgodził się by PODATNIK  MÓGŁ PRZEKAZAĆ , już nie  1% 1,5% podatku na rzecz ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO.  Dlatego  zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych sympatyków, byłych zawodników  Burzy Wrocław  i Talentu Wrocław, do rodziców (którzy są najlepszymi sponsorami naszego Klubu)  o przekazanie na rzecz naszego Klubu 1,5% podatku.

JAK PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU ?

Sposób przekazania tej  darowizny w postaci 1,5 % odpisu z podatku dochodowego to wpisanie w zeznaniu podatkowym   

W RUBRYCE „NUMER KRS”   0000270261

W CELU SZCZEGÓŁOWY : UKS TALENT WROCŁAW 837

 

Darmowy program do rozliczenia zeznania podatkowego za 2022 rok – PIT znajduje się  na stronie  www.mlodzi-mlodym.pl  

Jeżeli chcesz nas wspomóc bezpośrednio wpłacając środki na nasze konto poniżej podajemy bank i  nr konta:

Bank PKO BP
nr  56 1020 5242 0000 2102 0140 7071 

Adres siedziby i adres korespondencyjny:

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „TALENT”

SZKOCKA 64

54 402 WROCŁAW

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie finansowe naszego Klubu w postaci dotacji i darowizn. Wierzymy, że nie zawiedliśmy okazanego nam zaufania i podobnie jak w 2022 roku  będziemy mogli realizować nasze cele statutowe dzięki Państwa pomocy

 

  Z wyrazami szacunku

Zawodniczki, zawodnicy i szkoleniowcy           UKS Talent Wrocław

Możesz również polubić…