UGODZIŁA ICH STRZAŁA AMORA

                                                                                                                                                                                                
    Dziewiętnastego sierpnia 2017 roku sakramentalne TAK, powiedzieli sobie Anna HUK i Paweł MARZEC. Tym samym przyrzekli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że się  nie opuszczą aż do śmierci. Ania i Paweł  to nasza eksportowa para sportowa. Wielokrotnie zdobywali medale Mistrzostw Polski, indywidualnie i w mikście To pierwszy związek małżeński w naszym klubie  zawodniczki i zawodnika uprawiających ten sam sport  – łucznictwo. Można by powiedzieć, że łuki ich połączyły.

    Mamy nadzieję, że obowiązki małżeńskie pozwolą im na dalsze kontynuowanie bogatej kariery sportowej i przysporzą wielu sukcesów sportowych sobie i klubowi.

    Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.  Tak im dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci.

Możesz również polubić…