DZIEŃ DZIECKA NA TORACH ŁUCZNICZYCH W ŚCINAWCE ŚREDNIEJ

            Tydzień po PUCHARZE GÓR STOŁOWYCH 01.06.14 r. z okazji Dnia Dziecka odbył się turniej łuczniczy. W zawodach wystartowało 19 zawodniczek i zawodników z naszego klubu.

APACZ

            W tej kategorii wiekowej zwyciężył Jędrzej KOTLARZ, który zrewanżował się Jackowi ZABOJSZCZY za porażkę w ubiegłym tygodniu. Jędrek uzyskał na 15 i 10 m 335 pkt co jest jego nowym rekordem życiowym. Jacek z wynikiem 317 pkt. zajął 2 miejsce.

         Również wśród dziewczynek nasza reprezentantka stanęła na „pudle”. Alicja HUK  nowym rekordem życiowym, który od dzisiaj wynosi 304 pkt. sklasyfikowana została na 2 miejscu.

ORLIK

            Z czwórki naszych reprezentantów w tej kategorii wiekowej na najniższym stopniu podium stanęła Łucja WESOŁOWSKA tuż za nią z wynikiem gorszym o 1 pkt. Weronika WARDĘGA. Wiktor MAZEPA zajął 5 a Patryk BALICKI 7 miejsce.


                                                                                                                                                                        
MŁODZIK

            Po raz pierwszy Barbara SAWICKA bijąc swój rekord życiowy wygrała  z wynikiem 328 pkt . Druga nasza zawodniczka Joanna WAŁĘSA zajęła 3 miejsce.

         W śród chłopców dominacja naszego klubu jest niezaprzeczalna. Podobnie jak tydzień temu w pierwszej 8 znalazło się 6 naszych zawodników.

         Antoni KOZŁOWSKI zamienił się z Bartkiem BATKIEWICZEM miejscami. Maciej FUTUMA „zepchnął” Grzegorza NYCZA na 4 miejsce. Adam SKWIERTIAŃSKI poprawiając swój rekord życiowy o 45 pkt. zajął 6 a Michał ZAKRZEWSKI również z nowym rekordem życiowym 298 pkt.

         Cieszy fakt dołączenia Adama SKWIERTIAŃSKIEGO do Bartka BĄTKIEWICZ, Macieja FUTYMY. Grzegorza NYCZA. Antoniego KOZŁOWSKIEGO i Michała ZAKRZESKIEGO. Już teraz tworzą zespól a może dwa z szansami na medal na MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW. Jest jeszcze  Maciej JĘDRZEJEWSKI, który czyni stałe postępy. Jest ich 7 jak siedmiu wspaniałych.

         Liczymy także na Dominika JANUSA, który słabiej wystartował w Ścinawce ale ma szansę dołączyć do w/w siódemki.

MŁODZIK STARSZY

            Niezawodna Marta SMOLAK z dobrym wynikiem 307 pkt. zajęła 1 miejsce . Dwójka naszych młodzików starszych z tym samym wynikiem 264 pkt. zajęła 8 i 9 miejsce.

                                                                                                                                                                       

         Za tydzień na torach Talentu WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY i MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Zapraszamy.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=90791

Możesz również polubić…