TWARDZIELE

 

Na takie określenie zasługują Jakub PAJĄCZEK i Paweł BURCHART. Pierwszy startował w finałach OOM ze złamanym środkowym palcem drugi z pęcherzami na palcach dłoni „cięciwnej” . Każdy łucznik wie jak takie dolegliwości przeszkadzają a wręcz uniemożliwia strzelanie nie mówiąc już o uzyskaniu dobrego wyniku. Mimo tego obaj nie zważając na ból podjęli walkę o jak najlepszy wynik. Udało się. Jakub i Paweł wspólnie z Pawłem MARCEM I Michałem GRECEM zdobyli srebrny medal w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita ustępując w finale zespołowi z województwa mazowieckiego.
Ponadto Paweł BURCHART wraz z koleżanką klubową Adrianną TRZEBIŃSKA zostali brązowymi medalistami w mikstcie ulegając w półfinale mikstowi z województwa śląskiego ( Kinga Grzyśka i Damian Heczko) 130 do 134. W małym finale wygrali z reprezentacja województwa małopolskiego 131 do 128.
Jakub PAJĄCZEK w 1/16 uległ 6 do 4 Beniaminowi OSTROWSKIEMU i zajął ostatecznie 17 miejsce. Paweł BURCHART w 1/8 przegrał z kolegą klubowym Pawłem MARCEM 6 do 4, późniejszym triumfatorem OOM i został sklasyfikowany na miejscu 11.

Gratulujemy

Możesz również polubić…