Hat-trick Talentu

W Polkowicach 08.12.br.  odbyła się IV ostatnia runda Wieloboju Atletycznego.
Wzięło w niej udział 10 zawodniczek i 25 zawodników z 6 klubów dolnośląskich.
Na uwagę zasługuje start Katarzyny Szostak z LKS Polwicy, Rek Beaty, Otulakowskiej Małgorzaty i Drzazgi Magdy zawodniczek z naszego klubu, które wygrały rywalizację wśród dziewczyn. W skład naszej reprezentacji wchodziły jeszcze Natalia Frąckiweicz, Natalia Nowakowska i Ilona Milczarska.
            W śród chłopców w kategorii wiekowej do 12 lat wygrał  dziesięcioletni Korkuś Bartłomiej ze KS Strzelca Strzelin przed Mieczysławem Dereniem LKS Polwica.Kategoria do 14 lat to ostra rywalizacja między Michałem Banaszkiewiczem z Polwicy i Kacprem Gorzelniakiem synem Marka Gorzelniaka gdzie wygrał ten pierwszy.W kategorii do lat 16 do końca niewiadomą było kto wygra końcową  rywalizacje Kamil Andrzejak ze Ślaska czy Krzysztof Synowiec z Górnika Polkowice. Ostatecznie w Polkowicach wygrał Kamil ale całą rywalizacje dzięki większej ilości pkt. z czterech rund  Krzysztof.Bardzo dobrze zaprezentował się nasz reprezentant Damian Frąckiewicz, Który zajął V miejsce.
            IV runda WA zakończyła rywalizację w sezonie 2007. Już trzeci rok z rzędu najlepszym klubem okazał się UKS Talent Wrocław przed LKS Polwicą prowadzoną przez Adama Kraske i UKS Relaks szkolony przez Tomasza Pałke . Poniżej przedstawiamy wyniki IV rundy w Polkowicach i końcowa klasyfikacje.

Pliki do pobrania:
https://ukstalent.pl/fileshare/files/42/Wieloboj_Atletyczny_nr_IV_Polkowice.pdf
https://ukstalent.pl/fileshare/files/42/Punktacja_po_IV_rundach_Wieloboju_Atletycznego_2007.pdf

Zdjęcia w galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=10795

Zapraszamy na forum:
http://forum.ukstalent.pl/viewtopic.php?p=43

Możesz również polubić…