Zapisy do sekcji

            SEKCJA ŁUCZNICZA przyjmuje dziewczęta i chłopców urodzonych w latach 2005-2010.  Wady wzroku, różny ciężar i wysokość ciała,  płaskostopie , skrzywienia kręgosłupa nie stanowią  przeszkody w podjęciu  treningów. Warunkiem  przyjęcia  osoby chcącej wyczynowo uprawiać łucznictwo jest deklaracja regularnego uczestniczenia w zajęciach szkoleniowych, opłacenie składek członkowskich , pozytywne przejście badań sportowo – lekarskich. Dla osób, które chcą okazjonalnie uczestniczyć w zajęciach proponujemy  naukę strzelania z łuku w formie rekreacyjnej.

SEKCJA PODNOSZENIA CIĘŻARÓW  przyjmuje dziewczęta i chłopców  urodzonych w latach 1996-2010. Od zainteresowanych wymagamy systematycznego uczęszczania na treningi minimum 3 raz w tygodniu, uzyskania zgody na uprawianie podnoszenia ciężarów od lekarza sportowego oraz opłacenie składek członkowskich.

 

Zajęcia obu sekcji odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15-19 na obiektach Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Szkockiej 64.

WSZELKIE PYTANIA KIEROWAĆ  :

ŁUCZNICTWO
– tel. 502 714 394  e mail :  helenamachera@poczta.onet.pl

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
– tel. 502 376 579  e mail :  rable@onet.eu
– tel. 504 855 518  e mail :  real46@op.pl

ZAPRASZAMY

Deklaracja członkowska: Deklaracja 2019