UKS Talent prowadzi stałe zapisy do sekcji łuczniczej i  podnoszenia ciężarów.

Sekcja łucznicza przyjmuje dziewczęta i chłopców urodzonych w latach 2000-2007.  Wady wzroku, różny ciężar i wysokość ciała płaskostopie , skrzywienia kręgosłupa nie stanowią  przeszkody w podjęciu  treningów.  Warunkiem  przyjęcia  osoby chcącej wyczynowo uprawiać tą dyscyplinę sportu jest deklaracja regularnego uczestniczenia w zajęciach szkoleniowych, opłacenie składek członkowskich , pozytywne przejście badań sportowo – lekarskich.
Dla osób, które są starsze lub chcą okazjonalnie uczestniczyć w zajęciach proponujemy  naukę strzelania z łuku w formie rekreacyjnej.

Sekcja podnoszenia ciężarów przyjmuje zawodniczki i zawodników urodzonych w latach 1996-2005.Od zainteresowanych wymagamy systematycznego uczęszczania na treningi minimum 3 raz w tygodniu, uzyskania zgody na uprawianie tej dyscypliny sportu od lekarza sportowego oraz opłacenie składek członkowskich.

Na wszelkie pytania odpowiadamy pod następującymi adresami :
 Łucznictwo                  tel. 502 714 394  e mail :  helenamachera@poczta.onet.pl
 Podnoszenie ciężarów   tel. 502 376 579  e mail :  rable@onet.eu
                                   tel. 504 855 518  e mail :  real46@op.pl

Składki członkowskie.
Składki członkowskie należy wpłacać u prowadzącego zajęcia lub na konto bankowe
         Bank PKO BP
         Nr 56 1020 5242 0000 2102 0140 7071
W tytule przelewu należy podać za kogo wpłata jest dokonana , za jaki okres i jakiej sekcji dotyczy.

Miesięczna wysokość składek ;

Sekcja podnoszenia ciężarów  -   12 zł

Sekcja łucznicza      -     Składka dla           składka      składka
                                   uczniów ZS            ulgowa       pełna
                                      nr 3
                                     10 zł                    30 zł         50 zł

Składka ulgowa przysługuje zawodniczkom i zawodnikom, którzy zdobyli punkty we współzawodnictwie dzieci i młodzieży.
Opłata za naukę strzelania z łuku w formie rekreacyjnej wynosi 50 zł za godzinę.
W strzelaniu rekreacyjnym zapewniamy własny sprzęt.