XXVII HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Poniżej oczekiwań swój udział w XXVII HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w łucznictwie zakończyli nasi reprezentanci. Indywidualnie najwyżej sklasyfikowani zostali Bartłomiej BATKIEWICZ, który zajął 18 i Antoni KOZŁOWSKI 28 miejsce. Obaj przegrali swoje pierwsze pojedynki z zawodnikami niżej skalsyfikowanymi. Pozostałym naszym zawodnikom i zawodniczkom nie udało się zakwalifikować do 1/16 rundy eliminacyjnej.

W rywalizacji zespołowej juniorzy mimo, że startowali po kwalifikacjach z 3 miejsca  zajęli ostatecznie 5 miejsce. Nasze panie zajęły miejsce 13.

W kategorii mikstów Barbara SAWICKA i Bartłomiej BATKIEWICZ sklasyfikowani zostali na 10, Weronika GOCLON i Antoni KOZŁOWSKI na 21 a Julia TESYNA i Maciej FUTYMA na 30 miejscu.