NAJLEPSI W ŁUCZNICTWIE I W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI w podnoszeniu ciężarów po raz pierwszy rozegrane były  w kompleksie wystawowym EXPO XXI w Warszawie w dniach 08-09.10.16 r. Były one imprezą towarzysząca  największych w Europie Środkowo-Centralnej targów fitness i wellness FIWE.

Wspaniale wypadła nasz siedmioosobowa reprezentacja  , która zwyciężyła w punktacji klubowej i zdobyła 3 medale:
 ZŁOTO     –  Monika DZIENIS,
 SREBRO  –  Agnieszka BACZEWSKA
 BRĄZ      –  Daria NOWAK.

Hanna GRONOWSKA zajęła 6 miejsce. Trójka naszych „muszkieterów” Mateusz WOJCIECHOWSKI zajął 5 Maksymilian RUSOWSKI 6 a Karol ZAJĄC 7 miejsce.       A to nie koniec, Monika zajęła 2 miejsce w  punktacji sinclaira. Najlepszą zawodniczka mistrzostw została  reprezentantka KPC Górnik Polkowice Katarzyna KRASKA.
Wyniki naszych zawodników i klasyfikację klubową przedstawiamy w tabeli poniżej.

W 2016 roku w łucznictwie i podnoszeniu ciężarów w kategorii młodzieżowej   jesteśmy najlepsi w kraju.

Dzięki bardzo dobrej postawie pozostałych klubów dolnośląskich wygraliśmy również punktację wojewódzką .

Dziękujemy zawodnikom i trenerowi Zbigniewowi KRZYŚKÓW za wspaniały start.