TURNIEJ ŁUCZNICZY O PUCHAR BURMISTRZA STRZELINA ORAZ II MEMORIAŁ IM. ZDZISŁAWA KACZOROWSKIEGO

Równolegle z MISTRZOSTWAMI DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI w łucznictwie rozegrano TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRZELINA i II MEMORIAŁ IM. Zdzisława KACZOROWSKIEGO.

Klasą dla siebie byli młodzicy młodsi, którzy zajęli 4 pierwsze miejsca. Wygrał Antoni KOZŁOWSKI przed Grzegorzem NYCZEM. Maciej FUTYMA zajął 3 a Bartek BATKIEWICZ 4 miejsce.

W kategorii młodzika starszego Kacper PUCHALSKI sklasyfikowany został na 5 miejscu.

Lepiej powiodło się młodziczkom Barbara SAWICKA zajęła 2 a Joanna WAŁĘSA 3 miejsce. Czwarta nasza reprezentantka Julia TESYNA 6 miejsce przekraczając 500 pkt.

Wielka szkoda, że w kategorii młodziczki starszej nie wystartowały: Kalina GUZIK, Marta Magda POŁOŻYŃSKA, Joanna GUTT, Marta SMOLAK brązowe medalistki MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

W tabeli przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodników.