SREBRNY ZESPÓŁ

Ze złamanym palcem z pęcherzami na opuszkach Jakub PAJĄCZEK i Paweł BURCHART dzielnie wspomagali Pawła MARCA i Michała GRECA w walce o jak najwyższe miejsce w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita w czasie XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Poświęcenie się opłaciło. Nasz zespół w kwalifikacjach zajął 3 miejsce, które po rundzie eliminacyjnej zamienił na srebrny medal.
Tak wyglądała droga po srebrny medal :
• w 1/8 pokonali reprezentację małopolski 202 do 197,
• w 1/4 wygrali z kolegami województwa dolnośląskiego ( Wojciech LUBERA, Adam JURZAK, Patryk HODYL) 214 do 202
• w półfinale pokonali reprezentację województwa śląskiego 210 do 208 by w finale ulec gospodarzom 211 do 218
Mimo 2 miejsca nasz zespół został najlepszym zespołem klubowym XVII OOM
ponieważ zwycięski zespół składał się zawodników z reprezentujących 3 kluby województwa mazowieckiego ( ŁKS Radom, LKS Mazowsze Teresin, KS Rokis Radzymin)