XXIX HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE

W dniach 25-27.02.br. Rzeszów gościł cała czołówkę polskich łuczników. Ogółem w Mistrzostwach startowało ponad 200 zawodniczek i zawodników. UKS „Talent” reprezentowany był przez trzy zawodniczki i czterech zawodników.

Poniżej podajemy wyniki pierwszej dziesiątki i naszych zawodniczek i zawodników po rundzie kwalifikacyjnej ( 2 rundy po 10 serii z 3 strzał ).

70. Pielichowski Łukasz UKS Talent Wrocław 492

Rewelacyjnie spisał się nasz zespół w składzie BURCHART Piotr, MALICKI Dawid, PAJĄCZEK Piotr, PIELICHOWSKI Łukasz , który w walce o trzecie miejsce pokonał zawodników z Prudnika i wywalczył brązowy medal. Jest to pierwszy medal w historii klubu na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów a drugi w imprezie seniorskiej. W poprzednim roku na otwartych torach mistrzem Polski seniorów został BURCHART Piotr. Kiedy piszę ten artykuł MALICKI Dawid będzie walczył w małym finale o brązowy medal. Bez względu na wynik tego ostatniego pojedynku jest to wspaniały  sukces. Przecież tylko BURCHART Piotr to młodzieżowiec pozostali to juniorzy. Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Helenie Macherze. Mamy nadzieję, nasze zawodniczki już niedługo dorównają swoim kolegom z klubowym.