Paweł Marzec, Michał Grec i Dawid Malicki zwycięzcami Pucharu Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie

Dużym sukcesem dla zawodników Talentu Wrocław zakończyła się IV i ostatnia Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie, która odbyła się w dniach 1-3.10.2010 w Supraślu/k Białegostoku. IV rundę wygrał zawodnik Talentu Wrocław Paweł Marzec, a jego kolega klubowy Michał Grec zajął 3 miejsce. W strzelaniach zespołowych IV runda należała do zespołu Talentu Wrocław w składzie : Dawid Malicki, Michał Grec, Paweł Marzec, który pokonał zespół Marymontu Warszawa. Zawodnicy Talentu Wrocław niemalże w każdej rundzie zajmowali wysokie pozycje w strzelaniach indywidualnych jak i zespołowych co w efekcie w klasyfikacji generalne po 4 rundach, Puchar Polski przypadł zespołowi Talentu Wrocław. Indywidualnie zwycięzcą Pucharu Polski w klasyfikacji generalnej został zawodnik Talentu Wrocław Dawid Malicki, aktualny brązowy medalista Mistrzostw Europy.