Marcin Szemiot i Zespół UKS Talent Mistrzami Polski Seniorów w łukach bloczkowych

W zakończonych w niedzielę w Zgierzu LXXII Mistrzostwach Polski seniorów w łucznictwie udział wzięło 180 zawodników. W łukach klasycznych rywalizowało 84 mężczyzn i 49 kobiet, a w łukach bloczkowych 35 mężczyzn i 12 kobiet.
Świetnie spisali się zawodnicy UKS Talent Wrocław zdobywając 2 złote medale.
Tytuł mistrza Polski zdobył nasz zawodnik Marcin Szemiot , który pokonał w finale Łukasza Lacha Łucznika Żywiec 109;105 , trzecie miejsce zdobył Wojtkowiak Rafał z KS Leśnika Poznań.

Drugi złoty medal i tytuł drużynowych mistrzów Polski w konkurencji łuku bloczkowego w rywalizacji mężczyzn zdobył Talent Wrocław pokonując w finale KS Leśnika Poznań 223;214 , trzecie miejsce przypadło ŁKS X-10 Jaworze

Złoty zespół Talentu wystąpił w składzie: Marcin Szemiot, Andrzej Domaradzki, Bogusław Piekarski.

Drugi zespół UKS talent w składzie: Piotr Czyrski, Waldemar Worońko i Grzegorz Norkowski zajęli IV miejsce.